Eredmények

Mikulás Boulder 2016.12.09.

Női

  1. Tiboldi Dorottya 1510
  2. Magyar Zsuzsi 1200
  3. Molnár Fruzsi 880
  4. Élő Emese (Mesi) 850
  5. Szécsényi Szidónia (Szidi) 820
  6. Bognár Noémi (Noja) 560
  7. Herczeg Noémi 510
  8. Csepely Eszter 300

 Férfi

1. Molnár Dávid (Dave) 1800p
1. (Kakasi Balázs 1800 – versenyen kívül)
2. Molnár Gergő 1790
3. Csepely Gábor 1780
3. Gyömrei Máté 1780
4. Cserháti Gábor (Csecse) 1760
5. Korona Gábor (Gibi) 1730
5. Horváth Sziszi 1730
6. Varga (Izom) Tibi 1690
7. Gilián Andor 1620
8. Fehér Gábor (Joe) 1600
9. Takács Ádám (Taki) 1560
10. Valastyán Áron 1510
11. Marcsek Balázs 1480
12. Pongrácz Péter 1460
13. Pongrácz Tamás 1410
14. Béni Laci 1360
15. Somogyi Balázs (Soma) 1130
16. Bodó Botond 50

Universitas Falmászó verseny Veszprém 2016.11.19.

Eötvös Lóránt Tudomány Egyetem            ELTE
Pannon Egyetem                                     PE
Pécsi Tudomány Egyetem                        PTE
Széchenyi István Egyetem                        SZE
Szegedi Tudomány Egyetem                     SZTE

Kezdő Női:

1. Weil Viktória                  SZE
2. Bergner Yanette             PE
3. Nagy Dorina                   PE
4. Molnár Gréta                  PE

Kezdő Férfi:

1. Tárnok Martin                 SZE
2. Khaut Ákos                    SZE
3. Mikó Andor                    ELTE
4. Greiling Andreas             SZE
5. Madár János                  SZTE
6. Boros Viktor                   PE
7. Müllner Dániel                SZE
8. Geredics Ádám               PE
9. Horváth Norbert             PE

Haladó Női:

1. Király Dorina                  SZTE

Haladó Férfi:

1. Kovács Tamás                PE
2. Peckham András            SZTE
3. Korona Gábor                 PE
4. Veréb János                    SZTE

TOP Férfi:

1. Csepeli Gábor                 SZE
2. Mészey András              PE

Nyílt Férfi:

1.  Molnár Gergely              PTE  (VESE)
2. Kakasi Balázs                PE
3. Gyömrei Máté                PE  (VESE)
4. Bodogán Ferenc             SZE
5. Geszler Norbert              SZE
6. Fehér András
7. Valastyán Áron              PE


 I. Fintor Boulder Háziverseny 2016.04.29

 Amatőr lányok
2. hely: Karácsony Erdőcske (VEFK)

Tavaszköszöntő Nehézségi Háziverseny 2016.04.15.
(Jam jelleg, 15 jelölt út, ~3 óra mászóidő)

Férfi haladó
Torma Árpi 7500
Molnár Dávid 7500
Gyömrei Máté 6400
Selmeczy Gézu 5000
Bodogán Fecó 4900
Varga Tibi 4800
Cse Gábor 4500
Horváth Sziszi 4250
Kakasi Balázs 2000
Béni Laci 600

Férfi kezdő
Witmann Andris 430

Női haladó
Tiboldi Dorka 4500
Karácsony Erdőcske 1400

Női Kezdő
Végh Eszter 290
Bodnár Judit 190


MEFOB Nehézségi Mászóverseny Budapest 2016.04.02

Kezdő Női

Bodnár Judit 6.
Végh Eszter 7.

Kezdő Férfi

Györffy Roland 5.
Gredics Ádám 5.
Bognár Péter 8.

Haladó Férfi

Csepely Gábor 2.

Mikulás Boulder 2015. december 04.

Spartan Race Super Eplény 2015.október 24.

Nyílt kategória (összesített helyezés;kategórián belüli helyezés; idő)

380; 291; Ebele Bálint 02:31:47
1031; 835; Kakasi Balázs
03:03:03
1399; 1120; Béni László 03:18:40
1400; 1121; Somogyi Balázs 03:18:40

XXVIII. Hegymászó Triatlon 2015. október 10.

A csapatok váltóversenyében:
2. Kakasi Balázs - Selmeczi Géza (Veszprémi Egyetemi Falmászó Klub) 2:28:54 (M=0:13:01; K=1:31:20; F=0:42:37)

XIV. Egri Várfalmászó Verseny 2015 augusztus 29-30
Felnőtt Férfi kategória
26. Csicsai Krisztián


Tavaszköszöntő verseny 2015. március 13.

Kezdő lány

1. Kovács Krisztina
2. Szécsényi Szidónia
3. Kamrás Kinga

Kezdő fiú

1. Gémesi Viktor

Haladó Fiú (14 fő)

1. Gyömrei Máté - Molnár Gergely - Strommer László - Strommer Soma
2. Molnár Dávd
3. Kakasi Balázs - Selmeczy Géza (útépítők)
4. Vámosi Patrik
5. Cserháti Gábor
6. Takács Ádám
7. Koncz Róbert
8. Mezőhegyi Márk
9. Somogyi Balázs
10. Béni László

Mikulás boulder 2014

Gecko Boulder Jam 2014 helyezések :

Fiúk:
1. Izer Bálint 5233 
2. Kovács Balázs 4042 
3. Vajóczki Gábor 3416 
4. Molnár Gergely 3388 
5. Lengyel Milán 3213 
6. Abonyi "Rotpunkt" Gábor 2833 
7. Varga Tibor 2549 
8. Torma Árpád 2299 
9. Romhányi Ádám 1948 
10. Zsákai "Néger" Róbert 1750 
11. Axt Dávid 1458 
12. Bila Bendegúz István 1368 
13. Csongor Balázs 1285 
14. Füredi Márk 1260 
15. Füredi Bence 960

Lányok:
1. Soukup Ágnes 19000 
2. Magyar Zsuzsanna 10000 
3. Bayer Orsolya 6500


Tavaszköszöntő házi verseny - 2014. Április 7.

Kezdő lány
1. Farkas Anita

Kezdő férfi
1. Mezőhegyi Márk
2. Vigh Krisztián
3. Nagy Viktor
4. Nagy Félix

Haladó "all in"
1. Kakasi Balázs
2. Horváth Szilárd
3. Magyar Zsuzsanna
4. Selmeczy Géza
5. Varga Tibi 
6. Mészey Anrás
7. Petrovics Attila
0. Izer nem mászok a döntőben,mert féltem az ujjam Bálint 

 

MEFOB Falmászó verseny Győr - 2014. Március 8.

Kezdő férfi
3. Mezőhegyi Márk (PE)

Haladó Férfi
3. Békefi Ármin (PE)

Top férfi
1. Gyömrei Máté (PE)
2. Izer Bálint
3. Kakasi Balázs (PE)
5.Selmeczy Géza (PE)
6. Mészey András (PE)

Haladó Női:
1. Magyar zsuzsanna (PE)

Nyílt Férfi
1. Molnár Gergely
Petrovics Attila (PE)
Pető Dániel (PE)


Padányi kupa - 2013.12.14-15.

boulder:
12. Molnár Dávid (PE)
16. Kakasi Balázs (PE)

nehézségi:
9. Molnár Dávid (PE)
26. Kakasi Balázs (PE) (Az egészségi állapotára való tekintettel jobbnak látta, ha nem versenyzik...)

Sportpont Kupa Országos Nehézségi Falmászó Verseny – Budapest, 2013. november 23.

Haladó női kategória:
2. Magyar Zsuzsanna (PE)

Kezdő férfi kategória:
5. Mezőhegyi Márk (PE)

Haladó férfi kategória:
4. Békefi Ármin (PE)

Nyílt férfi kategória:
2. Molnár Dávid (PE)
3. Varga Tibor (PE)

III. Nagy Mászóverseny - 2013. november 9. - BME Sportközpont, Budapest

Haladó női:
2. Magyar Zsuzsanna

Haladó férfi:
15. Békefi Ármin

Universitas Falmászó Kupa - 2013. október 12. -  Veszprém

A résztvevő egyetemek és főiskolák illetve ezek rövidítései:
BME:        Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
ELTE:       Eötvös Lóránt Tudományegyetem
ÓE:           Óbudai Egyetem
PE:            Pannon Egyetem
PPKE        Pázmány Péter Katolikus Egyetem
SE:            Semmelweis Egyetem
SZE:         Széchenyi István Egyetem
SZIE:        Szent István Egyetem

A versenyen összesen 41 fő vett részt.
(A vastag betűs nevek a döntő dobogósait jelölik. Az aláhúzott neveknél kezdődik a döntősök neve )

Kezdő női:

1. Mihályi Andrea  SZE
2. Csajtay Zsófia  SZIE
3. Cseh Regina  ELTE
4. Lehelvári Tünde  ELTE
5. Vaszari Tímea  SZE

Kezdő férfi:

1. Apagyi Csaba  BME
2. Gyarmathy Ernő PE
3. Varga Tibor  BME
4. Mezőhegyi Márk  PE

Haladó női:

1. Salfay Noémi  ELTE
2. Magyar Zsuzsanna  PE
3. Hernyák Eszter  SZE

Haladó férfi:

1. Erdei Áron  PPKE
2. Kenyeres Tamás  BME
3. Röser Mihály  ELTE
4. Oláh Sebestyén  SE
5. Preszter Dávid  ÓE
6. Barbai Kristóf  SZE
7. Szklenár Bálint  BME
8. Békefi Ármin  PE
9. Ostorházi Márton  BGF
10. Szigeti Szilárd  BME
11. Joó Tamás  BME
12. Balog Dániel  PE  (döntetlen)
12. Gögh László  SZE (döntetlen)
13. Erdős Gábor  BME
14. Kamondi Zsombor  PE
15. Hilbert Ádám  BME

TOP / Nyílt női:

1. Király Nóra  SE-ETK
2. Meilinger Noémi  

Top férfi:

1. Varga Tibor  PE
2. Marosi Attila Dániel  ELTE
3. Bodogán Ferenc  SZE
4. Dummel Domonkos  SZE

Nyílt férfi:

1. Molnár Dávid  PE
2. Bodó Máté  ELTE
3. Gilián Andor  PE
4. Glattfelder György  PE
5. Greszler Norbert  SZE
6. Vígh Zoltán  SZE
7. Petrovics Attila  PE

 

Universitas kupa - 2013. április 6. - Győr

Kezdő női

1. Salfay Noémi ELTE
2. Polgár Kitti SZE
3. Nyers Krisztina PE
4. Bellovics Szabina SZE
5. Kelemen Anita PE
6. Mihályi Andrea SZE
7. Holubecz Judit BME
8. Szabó Dorottya SZE
9. Békési Eszti ELTE
10. Kovács Eszter Corvinus
11. Varga Rita ELTE
12. Cseh Regina BME
13. Heppes Juli SOTE
14. Bognár Lilla SZE
15. Lehelvári Tündi ELTE
16. Kovács Alexandra PE
17. Hesz Nóra Corvinus
18. Nagy Szilvi BME

Kezdő férfi

1. Békefi Ármin PE
2. Koncz Róbert PE
3. Horváth Áron PPKE
4. Rácz Roland SZE
5. Erdős Gábor BME
6. Tóth Dániel PE
7. Székely Áron Levente SZE
8. Mándli Marcell SZE
9. Fazakas Zoltán NYME
10. Boros László SZE

Haladó női

1. Pozsgai Anett BME
2. Hernyák Eszter SZE
3. Tóth Júlia BME
4. Marton Nikolett ELTE
5. Berecz Katalin SOTE

Haladó férfi

1. Mészey András PE
2. Oláh Sebő SOTE
3. Hum Zsolt SZTE
4. Herbay Máté BME
5. Heltay Attila BME
6. Juhász Péter BME
7. Szabó Richárd SZE
8. Klinghammer Zoltán BME
9. Kenyeres Tamás BME
10. Kárpáti Gergő MKE
11. Erdei Áron PPKE
12. Halmay András SZE
13. Ostorházi Márton BME
14. Pintér Olivér BME
15. Berkes Imre NYME
16. Szklenár Bálint BME
17. Takács Ádám
PE

Top férfi

1. Molnár Attila SZTE
2. Varga Tibor PE
3. Kiss Dávid BME
4. Dummel Domonkos SZE
5. Drimba János BME
6. Móricz Márton SZTE
7. Selmeczy Géza
PE

Nyílt lány

1 Marton Krisztina SZE

Nyílt fiú

1 Molnár Dávid PE
2 Molnár Gergő PTE
3 Tóta Ádám BME
4 Pákozdi Károly ELTE
5 Pető Dániel (Veszprém)
6 Molnár Bálint
7 Bodó Máté ELTE
8 Petrovics Attila (Veszprém)
9 Vörös Csaba
10 Szávicza Zoltán SZE
11 Berczi Miklós SZTE
12 Somogyi Balázs PE


Kövesdy György emlékverseny 2013.február 16.
Sherpa kalandpark, Balatonfűzfő
(Nimród kalandpálya időre teljesítését követően hátizsákkal két selejtező út megmászása után egy döntő út. A hátizsák 8, 12, 15 kg súllyal töltött. + 1,5 kg a zsák)

Férfi
1. Molnár Gergő
2. Torma Árpád 
3. Strommer Soma
4. Strommer Erősekvagyunk-Vegyéllevegőt László
5. Kakasi Balázs
6. Herczeg Balázs
7. Barcza András
8. Juhász Tibor
9. Kovács József
10. Bara István

Női
1. Imrei Kata
2. Bartalis Ágnes
3. Bara Éva
4. Hegyes Tünde
5. Holl Virág
6. Jelenek Dóra és Fábián Renáta

 

Padányi Kupa 2012
Nyílt Boulder Jam

15. Molnár Dávid 22
23. Kakasi Balázs 8
35. Glattfelder György

VI. Mikulás Boulder Kupa - 2012. december. 7.

Lányok

1.  Magyar Zsuzsanna     1000p döntő utat tovább mászta
2.  Bognár Noémi            1000p
3.  Élő Emese                   990p
4.  Nyers Krisztina            960p

Fiúk
1.  Kakasi Balázs               1000p +3 TOP elsőre
2.  Gyömrei Máté             1000p +2 Top elsőre, 1 Top másodikra
3.  Varga Tibor                 1000p +2 Top elsőre, 1 Top- harmadikra
4.  Molnár Dávid               1000p +1 Top elsőre, 1 Top ötödikre, 1 Top- harmadikra
5.  Kovács-Deák Dániel     1000p +1 Top elsőre, 1 Top harmadikra
6.  Árpi                             1000p (döntő előtt távozott)
7.  Harcsa- P. Bálint          990p
7.  Horváth Szilárd            990p
9.  Robi                            970p
9.  Gilián Andor                 970p
11. Szarka Zoltán             950p
12. Cserháti Gábor           897,5p
13. Pedró                        880p
13. Valastyán Áron           880p
15. Béni Laci                    850p
16. Melláry Gyula              760p
17. Somogyi Balázs          690p
18. Békefi Ármin               470p

 

Universitas kupa - 2012. november. 17  BME sportközpont, Bp.

Csak azok a kategóriák szerepelnek melyekben szerepeltünk, ezt zölddel jelöltem. Pirossal a nyílt kategória versenyzői, de az összetett helyen.

Kezdő lány

1.Nyers Krisztina PE
2.Ambrózy Zsuzsanna SZIE
3.Bellovics Szabina SZE
4.Polgár Kitti SZE
5.Bognár Lilla Melinda SZE
6.Fülöp Melinda ELTE
7.Kelemen Anita PE
8.Molnárfi Júlia ELTE
9.Fábos Veronika SZIE
9.Tóth Zsanett BME
10.Kard Anna ELTE

Haladó férfi

1.Vasadi Szabolcs BGF
1.Greszler Norbert (nyílt) SZE
2.Török Balázs PTE
2.Serfőző Antal (nyílt) ELTE
3.Eőry Krisztián SZE
3.Berhidi Ádám (nyílt) BCE
4.Mészey András PE
4.Neuner Tamás AVF
4.Kiss Péter (nyílt) GDF
5.Takács Márton SZIE
6.Takács Ádám PE
5.Molnár M. Kristóf (nyílt) Ybl Miklós Technikum
7.Klinghammer Zoltán BME
6.Palásthy János (nyílt) Drégelyvár Szakközépiskola
7.Szemes Gábor (nyílt)
8.Jones Christopher ELTE
9.Szklenár Bálint BME
10.Kondás Dániel Corvinus
10.Kormányos Attila SZTE
11.Mogyoródi Ádám BME
12.Hum Zsolt SZTE
13.Péter Botond BME
14.Pávay Máté SZE
15.Tóth Zoltán GDF
8.Futó Péter (nyílt) ELTE
9.Vadász Ernye (nyílt)

Profi férfi

1.Széll Csaba SZTE
2.Barabás Gábor ELTE
3.Izer Bálint ÓE
1.Molnár Gergely (nyílt) PTE
2.Derék László (nyílt)
4.Horváth Szilárd PE
5.Kakasi Balázs PE
6.Varga Tibor PE
7.Drimba János BME
8.Benke Balázs ELTE
9.Bihari Péter BGF
10.Bodogán Ferenc SZE
11.Molnár Attila SZTE
12.Kiss Dávid BME
13.Bagdy Péter BME
14.Dummel Domonkos SZE
3.Berczi Miklós (nyílt) SZTE
15.Móritz Márton SZTE
16.Zelena Zsombor BME
4.Vig Zoltán (nyílt) SZE

 

Universitas kupa - 2012. október. 27. Veszprém, Egyetemi fal

A résztvevő egyetemek és főiskolák illetve ezek rövidítései:
BME: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
ELTE: Eötvös Lóránt Tudományegyetem
ÓE: Óbudai Egyetem
PE: Pannon Egyetem
PTE: Pécsi Tudományegyetem
SE-TSK: Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar
SZE: Széchenyi István Egyetem
SZIE: Szent István Egyetem
SZTE: Szegedi Tudományegyetem
EFEB: EFEB üzleti iskola


Kezdő női kategória sorrend:

1.Kelemen Anita PE
2.Ambrózy Zsuzsanna SZIE
3.Nyers Krisztina PE
4.Kard Anna ELTE
5:Körmendi Kitti PE
6.Bognár Lilla SZE

Kezdő férfi kategória sorrend:

1.Szklenár Bálint BME
2.Farkas Dániel BME
3.Nowacki Krisztián BME
4.Koncz Róbert PE
5.Treiber János PE
6.Marton Gergő István SZE
7.Ruha Roland SZE
8.Tóth Dániel PE

Haladó női kategória sorrend:

1.Meilinger Noémi EFEB
2.Pozsgai Anett BME
3.Marton Nikolett. ELTE
4.Gergely Katalin BME
5.Tóth Júlia BME

Haladó férfi kategória sorrend:

1.Vasadi Szabolcs ELTE
2.Juhász Péter BME
3.Eőry Krisztián SZE
4.Mészey András PE
5.Oláh Sebő ELTE
6.Klinghammer Zoltán BME
7.Szabó Richárd SZE
8.Cseh Péter BME
9.Fedor Áron BME
10.Heltay Attila BME
11.Takács Ádám PE
12.Hum Zsolt SZTE
13.Tál Tamás PE

TOP női- Nyílt női összevont kategória sorrend:

1.Marton Krisztina SZE
2.Boros Éva SZTE
3.Imrei Kata PE

Top férfi kategória sorrend:

1.Ilzer Bálint ÓE
2.Gyömrei Máté PE
3.Rádai Gergely BME
4.Bagdi Péter BME
5.Harsányi András ELTE
6.Horváth Szilárd PE
7.Molnár Attila SZTE
8.Varga Tibor PE
9.Dummel Domonkos SZE
10.Bodogán Ferenc SZE
11.Móricz Márton SZTE

Nyílt férfi kategória

1.Strommer László SE-TSK
2.Molnár Gergő PTE
3.Bodó Máté ELTE
4.Marosi Attila ELTE
5.Agócs Tamás ELTE
6.Greszler Norbert SZE
7.Vígh Zoltán SZE
8.Berczi Miklós SZTE

 

Gecko Boulder club, megnyitó verseny, Székesfehérvár, 2012.10.13

fiúk
 7.     Molnár Gergely          1086
11.     Horváth Szilárd          943
20.     Kakasi Balázs             639
36.     Somogyi Balázs         436

 

Universitas kupa - 2012. március 31. - Győr

Kezdő Férfi

1.     Takács Ádám     PE
2.     Kusics Krisztián   SZE
3.     Berecz Pál         SZE
4.     Tóth Máté         SZIE
5.     Martini Gábor     SZE
6.     Gergely Gyula    SZE

Haladó Férfi

1.     Horváth Szilárd  PE
2.     Szabó Márton    BME
3.     Bihari Péter        BGF
4.     Kiss Milán          SZE
5.     Berczi Miklós      SZTE
6.     Zsákai Balázs     SZIE
7.     Hum Zsolt         SZTE
8.     Barti Benjamin   ELTE
9.     Vasadi Szabolcs  ELTE
10.    Szabó Richárd    SZE
11.    Halmay András   SZE
12.    Drimba János     BME
13.    Bincze Tamás     SZE
14.    Szommer Gábor SZE
15.    Eöry Krisztián     SZE
16.    Czifra Zoltán      SZE
17.    Nagy Renátó      EKF
18.    Berkes Imre       NYME

Kezdő Női

1.     Berecz Katalin    SE
2.     Schmotzer Dorka        SE
3.     Marton Nikolett  ELTE
4.     Berecz Anna      ELTE
5.     Hernyák Eszter   SZE
6.     Linczmayer Flóra        ELTE
7.     Holubetz Judit    BME
8.     Mihályi Andrea   SZE
9.     Hajdú Flóra       SZE
10.    Szalma Barbara  SZTE
11.    Solymosi Dóra    ELTE
12.    Nyers Krisztina   PE 
(sajnos idő előtt távoznia kellett, pedig jól állt)

Ötkarikás játékok - 2012

Kezdő Fiú

1. Kamondi Zsombor
2. Józsa Marcell
3. Simon Gergely
4. Vadas Dávid
5. Tóth Gergely
6. Béres Zoltán
7. Futó Dániel
8. Pernesz Márk
9. Hernádi Tamás
10. Szekeres Bálint

Kezdő Lány

1. Nyers Krisztina
2. Horváth Judit
3.
 Kelemen Anita

Haladó Fiú

1. Varga Tibor
2. Horváth Szilárd
3. Takács Ádám
4. Kamondi Zsombor

 

V. Mikulás Boulder Kupa - 2011. december 9.

Lányok:

1. Emese - 700p
2. Noémi - 500p
3. Kriszti - 400p
4. Fruzsi - 200p 
5. Jenni - 160p

Fiúk:

1. Molnár Gergő - 990p
2. Dave - 980p
3. Bé - 980p 
4. Géza - 940p
5. Szilárd - 940p
6. Vega Tibi - 850p
7. Arti - 800p
8. Csecse - 780p
9. Jedi - 580p
10. Laci - 500p
11. Soma - 490p
12. Áron - 440p
13. Andor - 420p
14. Taki - 330p
15. Ádám - 90p
15. Mister - 90p

 

IV. Nemzetközi Fekvőtámaszverseny - 2011. november 22.

1. Arti 60+63+58=181 
2. Taki 49+51+51=151 (extra kör döntött) 
3. Kaksi 55+50+46=151 (extra kör döntött) 
4. Dani 51+44+43=138 
5. Frici 44+41+39=124 
6. IzomTibi 44+40+39=123 
7. JeDi 49+29+44=122 
8. Szilárd 42+40+38=120 
9. Bálint 49+33+30=112 
10. Molnár Ádám 35+36+26=97 
11. Zsuzsi 29+31+32=92 
12. Pedró 37+29+23=89 
13. Béni Laci 19+21+22=62

XXIV. Hegymászó Triatlon 2011. szeptember 10.

A csapatok versenyében:
3. hely Kakasi Balázs - Selmeczy Géza - Mészey András (VEFK) 2:10:02 (M=0:11:27; K=1:18:14;F=0:38:54)

II. Győri Universitas kupa - 2011. március 5.

Férfi TOP
        
1    Széll Dömötör        SZTE    
2    Széll Csaba        SZTE    
3    Izer Bálint        VESE    
4    Borbély Gábor        BME    
5    Kakasi Balázs        PE    
6    Molnár Gergely        PTE    
7    Kiss Dávid        BME    
8    Dummel Dániel        BME    
9    Harsányi András        ELTE    
10    Dummel Domonkos        SZE    
11    Varga Gábor        SZE
           
Női TOP
        
1    Király Nóra        SOTE    
2    Széll Boróka        SZTE    
3    Klich Zsuzsa        EKTF
      
Férfi Haladó
    
1    Molnár Attila        SZTE    
2    Selmeczy Géza        PE    
3    Gerstner Balázs        SOTE    
4    Tóta Ádám        BME    
5    Vanyur Máté        SZTE    
6    Móricz Márton        SZTE    
7    Harsányi Bálint        BME    
8    Szávicza Zoltán        SZE    
9    Kiss Milán        SZE    
10    Greszler Norbert    SZE    
11    Somogyi Balázs        PE    
12    Valastyán Áron        PE    
13    Szarka Zoltán        PE    
14    Pócsik István        BME    
15    Gőgh László        SZE    
16    Szabó Márton        BME    
17    Dvorák Márton        SZTE    
18    Simor Gergely        SZTE    
19    Rapp Gábor        BME    
20    Barna László Levent BME    
21    Arthofer Balázs        PE

Női Haladó
    
1    Deli Piroska        SZE    
2    Pozsgai Anett        BME    
3    Boros Éva        SZTE
  
Férfi Kezdő   
 
1    Gáti András        SOTE    
2    Berczi Miklós        SZTE    
3    Czifra Zoltán        SZE    
4    Bincze Tamás        SZE    
5    Jézsó Zoltán        PE    
6    Paksi Tamás        SZE    
7    Gömbkötő Dávid        PE    
8    Eőry Krisztián        SZE    
9    Németh Gergő        BME
       
Női Kezdő
        
1    Karacs Krisztina    SOTE    
2    Herczeg Réka        SZE    
3    Anna Magérusz        BME    
4    Tóth Júlia        BME    
5    Hajdu Flóra        SZE    
6    Horváth Fruzsina    SZE   

 III. Ujjerő Boulder Verseny - 2010. december 11.

Lányok:

4. Magyar Zsuzsanna
15. Molnár Fruzsina

Fiúk:

19. Selmeczy Géza
22. Rabby
38. Brencsán Dávid
40. Brencsán Ábel
45. Valastyán Áron
46. Szarka Zoltán

 

IV. Mikulás Boulder Kupa - 2010. december 7.

Lányok:

1. Magyar Zsuzsanna - 700p
2. Élő Emese - 560p
3. Bognár Noémi - 420p
4. Molnár Fruzsina - 230 p
5. Zsani - 130p

Fiúk:

1. Gyömrei Máté - 1010p + 400p
1. Kovács Balázs - 1010p + 400p
3. Botlik Dezső - 1010p + 380p
3. Molnár Dávid - 1010p + 380p
5. Torma Árpád - 1000p + 380p
6. Horváth Szilárd - 960p
7. Brencsán Dávid - 930p
8. Kakasi Balázs - 900p
8. Selmeczy Géza - 900p
10. Erdész Tibor - 880p
11. Gombkötő Dávid - 870p
12. Varga Tibor - 820p
13. Valastyán Áron - 800p
14. Béni László - 720p
15. Arthofer Balázs – 690p
16. Gilián Andor – 650p
17. Somogyi Balázs – 530p
18. Jézsó Zoltán – 420p

 

Ötkarikás játékok - 2010

Kezdő lány kategória:

1. Nyers Krisztina
2. Horváth Judit

Kezdő fiú kategória:

1. Valastyán Áron
2. Jézsó Zoltán
3. Gombkötő Dávid
4. Németh Balázs

Haladó lány kategória:

1. Magyar Zsuzsanna
2. Imrei Kata
3. Élő Emese
4. Bognár Noémi

Haladó fiú kategória:

1. Molnár Dávid
2. Kakasi Balázs
3. Varga Tibor
4. Horváth Szilárd
5. Cserháti Gábor
6. Barbai Kristóf
7. Brencsán Dávid

 

II. Universitas kupa - 2010. október 2. - Veszprém

Kezdő lányok

1. Élő Emese PE
2. Németh Nikolett PE
3. Herczeg Réka SZE
4. Bognár Noémi PE
5. Duka Eszter HJF
6. Trogmayer Éva SZTE
7. Bálint Georgina NYME

Kezdő fiúk

1. Szarka Zoltán PE
2. Gáti András ÓE
3. Simor Gergely SZTE
4. Benkóczy Áron SZTE
5. Berczi Miklós SZTE
6. Bincze Tamás SZE
7. Gombkötő Dávid

Haladó Lányok

1. Varga Mónika ELTE
2. Magyar Zsuzsanna PE
3. Boda Ágnes Corvinus
4. Boros Éva SZTE
5. Molnár Fruzsina PE
6. Barral Helene BME
7. Bálint Lilla BGF

Haladó Fiúk

1. Molnár Dávid PE
2. Borbély Gábor BME
3. Harsányi András ELTE
4. Molnár Attila SZTE
5. Erdei Áron PPKE
6. Selmeczy Géza PE
7. Bodogán Ferenc SZE
8. Habetler Gábor ÓE
9. Molnár Dániel BME
10. Kiss Dávid BME
11. Móricz Márton SZTE
12. Sziládi Gergő SZE
13. Szabó Gergely SZTE
14. Rottár László Bence PPKE
15. Vanyur Máté SZTE
16. Dvorák Márton SZTE
17. Papp Gergely SZTE
18. Gőgh László SZE
19. Szávicza Zoltán SZE
20. Valastyán Áron PE
21. Béni László SZE

Veteránok

1. Molnár Gergely PTE
2. Kovács Gergely BGF
3. Botlik Dezső PE
4. Erdész Tibor PE
5. Geszler Norbert SZE
6. Marton Krisztina SZE
7. Somogyi Balázs PE
8. Deli Piroska SZE

Hegymászó Triatlon - 2010. szeptember 11.

Váltóverseny: 1. hely Kakasi Balázs – Selmeczy Géza – Botlik Dezső (VEFK) 1:42:18 (0:11:38; 1:05:37; 0:23:23)

I. Unversitas falmászó kupán elért eredményeink - 2010. április 24. - Győr

Haladó férfi kategória:

1. Molnár Dávid
5. Kakasi Balázs
8. Selmeczy Géza

Kezdő férfi kategória:

2. Jézsó Zoltán (Dzsedi)
6. Valastyán Áron

Haladó női kategória:

2. Molnár Fruzsina
3. Magyar Zsuzsanna

Kezdő női kategória:

4. Élő Emese 
6. Bognár Noémi

Tavaszköszöntő nehézségi verseny -  2010. március 16.

Lányok:

1. Magyar Zsuzsanna 
2. Molnár Fruzsina

Fiúk:

1. Molnár Dávid
2. Torma Árpád
3. Selmeczy Géza
4. Molnár Gergő
5. Erdész Tibor
6. Varga Tibor
6. Barbai Kristóf
8. Csontos Péter
9. Somogyi Balázs
9. Takács Levente
11. Valastyán Áron
-Gyömrei Máté - döntőbe jutott, de el kellett mennie.

III. Mikulás Boulder Kupa - 2009. december 3.

Lányok:

1. Magyar Zsuzsanna - 960p
2. Élő Emese – 790p
3. Molnár Fruzsina - 640p
4. Bognár Noémi - 510p

Fiúk:

1. Gyömrei Máté - 990p + 390p
2. Molnár Dávid - 1000p + 370p
3. Botlik Dezső - 990p + 370p
4. Molnár Gergő - 1000p + 300p
4. Kakasi Balázs - 1000p + 300p
6. Erdész Tibor - 990p + 280p
7. Brencsán Dávid - 1000p + 190p
8. Varga Tibor - 890p
8. Barbai Kristóf - 890p
10. Béni László - 870p
11. Rádoki György- 860p
12. Csontos Péter - 830p
13. Gilián Andor - 750p
14. Valastyán Áron - 710p
15. Magyar László – 650p
16. Kapronczai Gábor – 530p
17. Somogyi Balázs – 500p
18. Takács Levente – 400p
19. Jézsó Zoltán – 350p

ÖtKarikás játékok 2009. október 28-29.

Kezdő fiúk:

1. Magyar (Öccse) László
2. Jézsó (Dzsedi) Zoltán
3. Valastyán Áron
4. Pintér András
5. Szarka Zoltán
6. Kovács Balázs
7. Harmati-Hübler Gábor

Kezdő Lányok

1. Élő Emese
2. Bognár Noémi
3. Váry Ágnes
4. Almássy Mariann

Haladó Fiúk

1. Selmeczy Géza
2. Kakasi (Kaksi) Balázs
3. Erdész (Vega) Tibor
4. Varga (Izom) Tibor 
5. Barbai (Barbi) Kristóf
6. Lajtafalvi (Tomika) Tamás
7. Brencsán (Hajóskapitány) Dávid
8. Béni (Mérnökúr) Laci
9. Kiczenko (Ágnes fater) Gábor
10. Somodi (Somo) Peti

Haladó Lányok

1. Magyar (Uzsi) Zsuzsanna
2. Molnár (Uzsi) Fruzsina
3. Nagy Andrea

Hegymászó Triatlon - 2009szeptember 12.

Váltóverseny: 1.hely  Botlik Dezső - mászás; Őri István - kerékpár; Selmeczy Géza - futás (2:05:44) (0:11:25;1:16:29;0:36:57)

Tavaszköszöntő Nehézségi Verseny - 2009. március

1.  Molnár Dávid 
2.  Selmeczy Géza 
3.  Lajtafalvi Tamás 
4.  Barbai Kristóf 
5.  Varga Tibor 
6.  Kálóczy Mihály 
7.  Cserháti Gábor 
8.  Danyi Gábor 
9.  Béni László 
10. Erdész Tibor 
11. Őri István 
12. Somogyi Balázs 
13. Kapronczai Gábor 
14. Horváth Szabolcs

Ötkarikás - 2008. november 6.

Haladó fiúk

1. Botlik Dezső
2. Kakasi Balázs
3. Rabby
4. Selmeczy Géza
5. Gilián Andor
6. Varga Tibor
7. Béni László
8. Gábor Dániel
9. Őri István
10. Danyi Gábor

Kezdő fiúk

1. Csontos Péter
2. Erdész Tibor
3. Pelsőczy Norbert
4. Kapronczai Gábor
5. Kisfali Zoltán
6. Kovács Balázs
7. Molnár Zoltán
8. Vámos Zoltán

Lányok

1. Boros Ida
2. Péterfay Kriszta
3. Magyar Zsuzsanna
4. Kéri Annamária
5. Vári Ágnes
6. Kassas Leila
7. Gaál Fruzsina
8. Balogh Viktória

Hegymászó Triatlon - 2008. szeptember 12.

Váltóverseny: 5.hely Kakasi Balázs - mászás; Béni László - kerékpár; Selmeczy Géza - futás (2:16:14)  

Redrock Boulder verseny (Székesfehérvár) 2007. november 24.

5. hely - Botlik Dezső
7. hely - Kakasi Balázs

III. Nemzetközi Fekvőtámaszverseny - 2007. május 7.

1. Pelsőczy "Pele" Norbert(230)
2. Borbély Viktor(159)
3. Deák "Dege" Gergely Zsolt(144)
4. Zillich "Michael(141)
5. Lángi Péter(139)
6. Wágner "Wagina" Balázs(133)
7. Gilián Andor(132)
8. Németh "NöNö" Norbert(104)
9. Gábor Dániel(103)
10. Torma Péter(91)
11. Botlik "Kibaszottul Sérült" Dezső(51)

1. Debreczeni Csilla(95)
2. Halász Lívia(80)

ÖtKarikás 2006

Lányok

1. Varga Szandra
2. Bajnai Anna
3. Simon Orsolya
4. Almássy Mariann
5. Horváth Edit
6. Hellebrandt Anikó
7. Kéri Annamária
8. Bajnai Barbara Katalin
9. Vevér Katalin Erika
10. Csibi Amália
11. Bereczky Beatrix
12. Fekécs Ágnes

Fiúk-Kezdők

1. Kiczenko Gábor
2. Wágner Balázs
3. Mészáros Szabolcs
4. Németh Norbert
5. Iván Gábor
6. Szívos Imre
7. Wallner Róbert
8. Imreh Dániel
9. Hegedűs Miklós

Fiúk-Haladó

1. Kakasi Balázs
2. Botlik Dezső
3. Gilián Andor
4. Paor Dávid
5. Selmeczy Géza
6. Horváth Szabolcs

I. Nemzetközi Húzódzkodóverseny - 2006. december 12.

1. Rabby(63)
2. Tróger (LuciVen)(62)
3. Kibaszott Dezső(59)
4. Ági(58)
5. Andor(53)
6. Géza(51)
7. Kaksi(49)
8. Arti(48)
9. Soma a Lengyel(40)
10. Zillich Michael(34)
11. Á4 Peti(29)
12. BÉ-LA(28)
13. Imi(27)
14. Ogre(26)
15. Balu(19)
16. Wagina(18)
16. Dege(18)
18. NöNö(17)
19. Újvári Balázs(14)
20. Csecse(12)
21. Gábor(9)

II. Nemzetközi Fekvőtámaszverseny - 2006. október 10.

1. Kiczenko Gábor(245)
2. Mészáros Szabolcs(206)
3. Botlik Dezső(176)
4. Wágner Balázs(155)
5. Kakasi Balázs(150)
6. Domán Kornél(142)
7. Selmeczy Géza(138)
8. Szívos Imre(137)
9. Kálóczy Mihály(131)
10. Horváth Szabolcs(120)
11. Kas György(111)
12. Cserháti Gábor(96)
13. Kiss Tamás(72)

2015.03.16. 13:34

VEFK Facebook csoport

Veszprémi Egyetemi Falmászó Klub

Fal- és sziklamászás a Pannon Egyetemen. Csatlakozz hozzánk az edzéseken, vagy a Facebook oldalon. Esetleg írj nekünk levelet. Email: vefk1992(kukac)gmail.com, vagy vefk(kukac)freemail.hu

Címkék

2006 (10) 2007 (14) 2008 (7) 2009 (18) 2010 (9) 2011 (7) 2012 (11) 2013 (2) 2014 (1) Előadás (6) Rekeszmászás (3) Universitas Falmászó Kupa (8) Verseny (30) Címkefelhő